Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 2 grudnia
im. Piotra, Pauliny

Nocne zwiedzanie - edycja dla rodzin z dziećmi

Niedziela, 5 grudnia 2021
godz. 18:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
Normalny: 59
Ulgowy: 49

Gdy Mikołaj oszalał, a elfy przejmują dowodzenie... wszystko może się wydarzyć. Zapraszamy odważne rodziny z dziećmi na rozwiązanie świątecznej zagadki z mroczną książańską historią w tle. Wspólnie wyruszcie na niezapomnianą i emocjonującą przygodę w asyście zamkowego detektywa, który spróbuje uratować te święta. Zaplanowaliśmy niezwykły wieczór dla najmłodszych: tego wieczora spotkacie tu cała plejadę duchów książańskich oraz... świątecznych. Będzie strasznie i... słodko dzięki Mecenasowi zamku ZPC Śnieżka ! Tajemnice i upiory kryją się tu w każdym zakamarku - jedne Was przestraszą, inne... utuczą ????.
Czas zwiedzania: ok. 90 minut.
Dla kogo? Dla odważnych rodzin z dziećmi, które łakną przygody / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia, w tym opuszczone zamkowe piętra / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 59 zł / osoba dorosła
- 49 zł / dziecko
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.