Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Jelenia Góra: Groził i niszczył – posiedzi

Poniedziałek, 9 maja 2022, 13:59
Aktualizacja: 14:00
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o groźby karalne i uszkodzenie mienia. Grozi za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

5 maja około godziny 21.30 policjanci pojechali do jednego z jeleniogórskich sklepów spożywczych, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy mężczyzna awanturował się i groził sprzedawczyni pozbawieniem życia.

Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która oświadczyła, że w sklepie zjawił się jej były partner, który ją zwyzywał i groził pozbawieniem życia, a następnie wyszedł. Po kilku minutach mundurowi otrzymali podobne zgłoszenie z innego sklepu. Okazało się, że ten sam mężczyzna groził pozbawieniem życia innej pracownicy sklepu, również byłej partnerce oraz zniszczył artykuły spożywcze, medyczne oraz alkohol, czym spowodował straty w wysokości ponad 2 tysiące złotych.

Po uzyskaniu rysopisu agresora policjanci ruszyli na jego poszukiwanie. Kilka ulic dalej zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu. Okazał się nim 35-letni jeleniogórzanin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ścieki w Kamiennej

Kolejne wsparcie finansowe dla KANS

Zapaliło się auto

Czytaj również

Pożar sadzy

Interwencja w Piechowicach

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Ukradł – nie chciał oddać

Zaostrza się spór o ceny ścieków

Zadymienie w mieszkaniu

Za nami "Kryształowy Weekend"

Kowarskie Stragany z muzyką i zabawą

Sesja Rady Miejskiej z imieninami