Zalogowanych: 12

Legnica: Grad bramek, porażka Lotnika

Poniedziałek, 7 marca 2011, 0:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 marca 2011, 2:21
Wynikiem 5:4 na korzyść IV–ligowych piłkarzy Miedzi II Legnica zakończyła się sparingowa potyczka z Lotnikiem Jeżów Sudecki, występującym na boiskach jeleniogórskiej okręgówki.

W mecz lepiej weszli legniczanie, dobre dogranie od Bulatovicia wykorzystał w 3 min. Zieliński. Do końca pierwszej części gry do siatki trafiali już tylko piłkarze Lotnika, najpierw w 16 min. wyrównał Biskupski, a na 2:1 swój zespół wyprowadził Kik trafiając w 40 min.

Kolejne 45 minut jak w transie rozpoczęli goście, którzy osiem minut później prowadzili już 4:1. Na listę strzelców wpisali się: Karmelita i ponownie Kik. W kolejnych kilkudziesięciu minutach punktowali już tylko miejscowi, futbolówkę w siatce Lotnika umieścili kolejno: Bulatovic (80’), Musiałowski (82’), Bulatovic (84’) oraz Musiałowski (88’). Ostatecznie nasi piłkarze polegli w Legnicy po zaciętej batalii 4:5.