Zalogowanych: 7

Jelenia Góra: Gładkie zwycięstwo gości

Wtorek, 12 stycznia 2021, 20:38
Aktualizacja: 20:39
Juniorki starsze Wichosia Jelenia Góra nie miały zbyt wiele do powiedzenia w starciu z AZS AJP Gorzów Wielkopolski. W meczu rozgrywanym w sali Szkoły Podstawowej Nr 11 podopieczne Rafała Sroki przegrały wysoko - 47:103.

Trzeci mecz w rozgrywkach do lat 19 w wykonaniu Wichosia ponownie zakończył się wysoką porażką. Już w pierwszej kwarcie przyjezdne pokazały, że są lepiej dysponowane i po 5 minutach gry było 2:11, a po pierwszej kwarcie 10:21. W kolejnych odsłonach przewaga gości rosła i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 47:103. Szukając pozytywów w grze jeleniogórzanek należy zaznaczyć, że wszystkie zawodniczki pojawiły się na parkiecie, a na wyróżnienie zasłużyła Martyna Brzeźniak - jedna z najmłodszych koszykarek drużyny Wichosia U-19, która weszła na boisko w ostatniej kwarcie i znacznie poprawiła grę zespołu na rozegraniu.

KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski 47:103 (10:21, 10:26, 14:35, 13:21)

Wichoś: Szpila 10, Podroużek 10, Białas 9, Wałęska 5, Grabowska 3, Filuś 2, Śmigaj 2, Brzeźniak 2, Pladzyk 2, Rybkiewicz 2, Kuryłowicz, Biniek.
AZS: Lebiecka 22, Harasimowicz 13, Dudek 13, Ryzińska 11, Kuczyńska 9, Sierocińska 7, Jeleńczak 7, Kurkowiak 6, Wierzbicka 6, Kozłowska 3.
Sędziowali: Celina Kwietoń, Batłomiej Nowacki.

Kolejny mecz juniorek starszych Wichosia w środę (13.01) - w sali SP 11 pojawi się Basket Zgorzelec, z którym w minioną sobotę jeleniogórzanki przegrały 41:60. Jest zatem okazja do rewanżu.