Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

Jelenia Góra: Galeria i nowa biblioteka w Śniadeckim

Piątek, 4 kwietnia 2014, 8:11
Aktualizacja: 8:15
Autor: Beata Ostrowska
Fot. Konrad Pajewski
W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze odbyła się inauguracja działalności dwóch szkolnych placówek kulturalnych: „Galerii na parterze” i nowej biblioteki.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Anna Ragiel, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, Paweł Domagała, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, Jarosław Gromadzki, dyrektor Jeleniogórskiego Centrum Kultury, rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Galeria eksponuje zdjęcia uczniów działającej pierwszy rok klasy artystycznej prowadzonej przez Beatę Krop, której staraniem galeria powstała. Młodzi fotografowie przedstawili się publiczności. Na ekspozycji znalazły się też prace malowane piórkiem. Dyrektor Elwira Kozak przyznała, że galeria jest jej spełnionym marzeniem i zaprosiła zebranych po występie piosenkarskim uczennicy Sylwii Martyniuk do serca szkoły czyli nowej biblioteki.

Obiekt jest nowoczesny i przyjazny. Jak ważne jest to miejsce podkreślili sami uczniowie prezentując zbiór sentencji poświęconych roli biblioteki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pozimowe porządki

Kierowca miejskiego autobusu to nie policjant

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Czytaj również

Zajeżdżają trawniki

Festyn na sportowo

Nowe tablice MZK

Raport ws. koronawirusa

Szkoły w komplecie

Lot szybowcem nagrodą za najlepsze zdjęcia

Puścili ruch bez uzgodnienia

Wandale zniszczyli Park Leśny

Być jak Ignacy