Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 1 lipca
im. Haliny, Marcina, Mariana

Piechowice: Finał e–turnieju

Niedziela, 29 maja 2022, 8:00
Autor: WAC
Fot. ZSTiL
Wczoraj (28.05) w budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach odbył się finał Lower Silesia Gaming Festival w grze Counter Strike Global Offensive, który był częścią tegorocznych Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów.

Finał e-turnieju poprzedziły eliminacje rozegrane 21 maja na platformie esportal w 21. W ich wyniku awans uzyskały dwie doskonale dysponowane drużyny: „Akcja Reakcja” oraz „JEETWIEJ”. Rozgrywka finałowa została przeprowadzona w formacie BO3, który pozwolił na rzetelne wyłonienie zwycięzcy. Jej przebieg można było śledzić na żywo w sieci, a zgromadzeni na miejscu kibice oglądali go w jednej z sal komputerowych. Ostatecznie zwyciężyła drużyna „Akcja Reakcja” w składzie: Paweł Dyc – Pruszków, Bartłomiej Wojciak - Tomaszów Mazowiecki, Michał Bernacki - Tomaszów Mazowiecki, Sebastian Swiderek - Tomaszów Mazowiecki i Jakub Rożek - Skarżysko Kamienna.

Za organizację turnieju dziękujemy Radzie Filii Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze oraz uczniom Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych - mówi wicedyrektor ZSTiL w Piechowicach Marcin Spychała. - Obu drużynom zostały wręczone nagrody sfinansowane przez Starostwo Powiatu Karkonoskiego (nagroda główna) oraz Radę Filii Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze (nagroda za drugie miejsce).

Ogłoszenia

Czytaj również

Wyjazd autokarem? Warto go sprawdzić!

Uciekinier w… szałasie

Pożar lasu

Czytaj również

Kot utknął w rurze

Zaostrza się spór o ceny ścieków

Festyn parafialny u Pijarów

Ścieki w Kamiennej

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Przeciw podtopieniom

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Radni w Bambergu

Leszek Kosiorowski w zarządzie Worldlopped