Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Ferie tylko dla twardzieli

Środa, 13 lutego 2008, 8:14
Aktualizacja: 8:14
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Nietypową propozycję na drugi tydzień zimowych wakacji mają harcerze, którzy proponują gimnazjalistom i licealistom mnóstwo emocji w drugim tygodniu laby.

– Nie chcecie spędzać całego wolnego czasu przed komputerem? Możecie poznać coś nowego na świeżym powietrzu nie bojąc się przy tym odrobiny zmęczenia – zachęca Przemysław Woźniak z ZHP, organizator bezpłatnych zajęć.

Harcerze planują wspinaczkę skałkową, mrożące krew w żyłach zjazdy na linach, paintball, spływ pontonem, podstawę szkoły przetrwania. Podczas wycieczek uczestnicy ferii dla twardzieli będą uczyć się orientacji w terenie dzięki GPS, zbudują mosty i przeprawy nad rzeką, a jadać będą potrawy z biwakowej kuchni.

– Wszystko z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu i pełnych zasad bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone będą przez osoby pełnoletnie, doświadczone i przygotowane do pracy z młodzieżą. Będą to prawie całodzienne wyjazdy w okolice Jeleniej Góry – zapowiada Przemysław Woźniak.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00 w siedzibie
hufca Jelenia Góra na ul. 1 Maja 28 (róg ul. 1 Maja i ul. Pocztowej nad
cukiernią). – Na spotkaniu dokładnie wszystko wyjaśnimy i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania – zapewniają organizatorzy

Ogłoszenia

Czytaj również

Badają Górę Ryszarda

Na pamiątkę d. cmentarza

Tak się ptaków nie dokarmia

Czytaj również

Stany rzek przekroczone

Na Dzień Flagi

Dzień Tańca

Udaremniony przemyt marihuany za 4,5 mln zł  

KPSW w trosce o przyrodę

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

Rozpoczął się proces

Przewodniczący rezygnuje

Tak nie wolno parkować!