Zalogowanych: 16

Jelenia Góra: Emocje do samego końca

Poniedziałek, 30 września 2019, 21:49
Aktualizacja: 21:55
Juniorzy Sudetów II Jelenia Góra rozpoczęli sezon od emocjonującego starcia z Górnikiem Wałbrzych. Podopieczni Marcina Koperka stoczyli w hali przy ul. Sudeckiej zacięty bój o pierwsze zwycięstwo, ale to goście po końcowej syrenie cieszyli się z kompletu punktów.

Od samego początku na parkiecie trwała wyrównana walka, a wyniki kwart oscylowały wokół remisu. Nieznaczna przewaga gości pozwoliła im na wypracowanie przewagi, której nie oddali do końcowej syreny, ale przez całe 40 minut gry oba zespoły musiały grać na pełnej koncentracji.

Sudety II Jelenia Góra - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75:82 (17:18, 23:23, 17:21, 18:20)

Sudety II: Włoszczyński 17, Tymiński 15, Koralewicz 15, M. Najman 13, Strzemecki 10, Błażków 2, Romanowski 2, Skorupa 1, Halicki, P. Najman.
Górnik: Niziński 23, Pieprzyk 21, Stankiewicz 17, Bedla 14, Kalinowski 2, Roszczyk 2, Magdziarczyk 2, Wasilewicz, Chlebda, Rasztar.

Już w najbliższą środę (2.10) o godz. 16:30 sezon zainauguruje pierwszy zespół juniorów Sudetów - w hali MOS-u przy ul. Sudeckiej podejmą MKS Nysę Kłodzko. Wstęp wolny!