Podgórzyn: Ekipy z Podgórzyna na czele

Poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 14:19
Aktualizacja: 14:23
Autor: ahawer
W minioną sobotę 08.08. rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn. Organizatorem imprezy był Urząd Gminy Podgórzyn.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn: Oldboje Podgórzyn - Niezrzeszeni Miłków - UKS 06 Sosnówka - GKS Mitex Podgórzyn - Zjednoczeni Zachełmie Podgórzyn - Street Squad Jelenia Góra - Hottur Borowice.

Drużyny zostały w drodze losowania podzielone na dwie grupy:
I grupa : UKS 06 Sosnówka, GKS Mitex Podgórzyn, Hottur Borowice II grupa: Niezrzeszeni Miłków, Street Squad Jelenia Góra, oldboje Podgórzyn, Zjednoczeni Zachełmie-Podgórzyn.

Wyniki I grupy:
UKS 06 Sosnówka – Hottur Borowice 0-1 Hottur Borowice – GKS Mitex Podgórzyn 0-0 GKS Mitex Podgórzyn – UKS 06 Sosnówka 3-0
Pierwsze miejsce w grupie I zajęła drużyna GKS Mitex Podgórzyn.

Wyniki II grupy:
Zjednoczeni Zachełmie Podgórzyn – Niezrzeszeni Miłków 1-0 Street Squad Jelenia Góra – Oldboje Podgórzyn 0-1 Niezrzeszeni Miłków - Jelenia Góra 0-3 Oldboje Podgórzyn – zjednoczeni Zachełmie Podgórzyn 1-0 Street Squaw Jelenia Góra – Zjednoczeni Zachełmie – Podgórzyn 4-0 Oldboje Podgórzyn – Niezrzeszeni Miłków 2-1
Pierwsze miejsce w grupie II zajęła drużyna Oldboje Podgórzyn.

Po zakończeniu meczy w grupach o mistrzostwo zagrały drużyny z pierwszych miejsc, czyli GKS Mitex Podgórzyn oraz Oldboje Podgórzyn. Po zaciętym meczu wygrali Oldboje z Podgórzyna 2-0 i to oni zostali mistrzami turnieju, a co za tym idzie zdobyli Puchar Wójt Gminy Podgórzyn Anny Latto.