Czytających: 10840

IV liga piłkarska: Efektowne zwycięstwo na koniec 2016 roku

Poniedziałek, 21 listopada 2016, 15:52
Aktualizacja: 15:59
Z bardzo dobrej strony pokazali się piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra w swoim ostatnim tegorocznym występie o ligowe punkty. Drużyna Marka Siatraka pokonała na własnym stadionie Spartę Grębocice 6:1.

Gospodarze strzelanie rozpoczęli już w 10. minucie, kiedy to do siatki rywali trafił Robert Lekszycki. Jeszcze przed przerwą sposób na pokonanie golkipera przyjezdnych znaleźli Michał Piechuta i bramkarz jeleniogórzan Michał Dubiel, skutecznie egzekwując rzut karny. Po zmianie stron dwa gole dla Karkonoszy zdobył Łukasz Kowalki, jednego dołożył Bartosz Poszelężny. Przeciwnicy odpowiedzieli honorowym golem autorstwa Szymona Józefczaka.

Na półmetku sezonu Karkonosze plasują się w środku stawki - na 8. lokacie. Lotnik Jeżów Sudecki, który uległ 1:3 Orli Wąsosz znajduje się na 14. pozycji.

Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Grębocice 6:1 (3:0)

Karkonosze: Dubiel, Cichoń (84′ Statkowski), Wawrzyniak, Firlej, Pytel, Poszelężny, Kuźniewski, Szramowiat (84′ Wersocki), Lekszycki (75′ Kozołubski), Piechuta (70′ Kowalski)