Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 maja
im. Dominika, Pankracego

Jelenia Góra: Dzieci poznały serwis samochodowy. Było wiele atrakcji!

Czwartek, 17 kwietnia 2014, 15:16
Aktualizacja: Piątek, 18 kwietnia 2014, 10:55
Autor: Org
Fot. Organizator
Do Serwisu Samochodowego, mieszczącego się na terenie byłej jednostki „Pod Jeleniami” w Jeleniej Górze zostały zaproszone dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10. Uczniowie odwiedzili firmę w ramach poznawania zakładów pracy. Na gości z klasy drugiej i trzeciej czekało wiele atrakcji.

Dzieci poznały pracę serwisu samochodowego, uczestniczyły w pokazie obsługi stacji wulkanizacyjnej, obserwowały pracę maszyn do obróbki skrawaniem. Technik kolorysta z profesjonalnej mieszalni lakierów, mieszczącej się w firmie, opowiedział o tajnikach doboru koloru, oraz zaprosił dzieci do przyjrzenia się pracy artysty-grafika Przemysława Glenia, który aerografem potrafi wyczarować prawdziwe dzieła sztuki na maskach samochodów.

Dla dzieci, jako specjalną atrakcję zaplanowano poczęstunek pizzą, serwowaną z mobilnego pieca, znajdującego się na samochodzie. Wielką frajdę sprawiła maluchom, możliwość „przetestowania” klaksonów i wycieraczek w firmowej flocie autobusów.

Na zakończenie imprezy dzieci zostały obdarowane upominkami przygotowanymi przez firmę. Załoga ma nadzieję, że mali goście będą miło wspominać wizytę w ich bazie. Każdy uśmiech jaki zdołali wywołać na twarzach dzieci jest dla nich prawdziwą radością.

Ogłoszenia

Czytaj również

Lot szybowcem nagrodą za najlepsze zdjęcia

Optymizm GO

Puścili ruch bez uzgodnienia

Czytaj również

Bez przełomu ws. oczyszczalni ścieków

To ostatni dzwonek!  

Zajeżdżają trawniki

Szkoły w komplecie

Festyn na sportowo

Pozimowe porządki

Nowe tablice MZK

Raport ws. koronawirusa

Być jak Ignacy