Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 czerwca
im. Gerwazego, Protazego

Jelenia Góra: Dyszka przy Lubańskiej

Czwartek, 10 czerwca 2021, 17:03
Aktualizacja: 17:18
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W meczu 8. kolejki IV ligi okręgowej trampkarze Pub Gola Jelenia Góra rozbili Olimpię Kowary 10:4 i umocnili się na trzecim miejscu w tabeli.

Już w pierwszej połowie meczu rozgrywanego na stadionie przy ul. Lubańskiej padło 6 goli. Gospodarze objęli prowadzenie w 6. minucie dzięki trafieniu Bartosza Białożyła, ale w 11. minucie był już remis (gol Marcela Janiaka). W 15. minucie Pub Gol ponownie prowadził dzięki Szymonowi Orzelskiemu, ale i tym razem kowarzanie zdołali wyrównać - w 28. minucie gola strzelił Dawid Adydan. W 30. i 28. minucie na listę strzelców ponownie wpisywał się Orzelski i do przerwy było 4:2.

Po zmianie stron na 5:2 trafił Kacper Mol, a w 47. minucie było 5:3, bowiem do bramki trafił Janiak. Dwa kolejne gole były dziełem Orzelskiego i zrobiło się 7:3, a w 68. minucie Janiak trafił po raz trzeci, więc jeleniogórzanie prowadzili 7:4. Kolejne trafienie w 70. minucie zaliczył Orzelski (w całym spotkaniu zdobył zatem 6 bramek), a w końcówce spotkania po golu dołożyli Jakub Pełka i Jakub Podlewski. Ostatecznie Pub Gol pokonał Olimpię 10:4.

Pub Gol Jelenia Góra - Olimpia Kowary 10:4 (4:2)

PG: Dominika Wierdak - Białożył, Zioła, Pełka, Orzelski, Mol, Laura Mazur, J. Mazur, Janas, Podlewski, Baszyński oraz Zaborowski, Rola, Nakielny, Jasiński.
Olimpia: Wysoczański - Cieślik, Schmidt, Janiak, Nowak, Dobrasz, Blicharz, Adydan, Peciak, Durski, Argalski oraz Kurzawski, Cichomski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa walka z barszczem Sosnowskiego

Rozbite przez Bierutów

Piknikowo z Robertem Biedroniem

Lider był do ogrania

Karkonosze bliżej wygrania grupy

Prezydent Jerzy Łużniak na półmetku kadencji

Sprzęt zamiast podatku

Manewry strażaków

Burmistrz Kowar w prezydenckiej radzie

W gminie Mysłakowice rządzi Orzeł!

Dobre wieści ws. linii kolejowych do Kamiennej Góry i Karpacza

Odznaczenia dla opozycjonistów