Jelenia Góra: Dwa remisy z Zagłębiem

Czwartek, 20 listopada 2014, 21:30
Aktualizacja: 21:37
W środę i czwartek młodzieżowe ekipy KPR zmierzyły się ze swoimi rówieśniczkami z Zagłębia Lubin. Oba zespoły (juniorki młodsze i juniorki) po zaciętych spotkaniach w hali przy ul. Złotniczej podzieliły się punktami z "Miedziowymi".

Środowy pojedynek juniorek młodszych lepiej rozpoczęły miejscowe, które szybko objęły prowadzenie 3:0 i kontrolowały wynik do 25 minuty, kiedy to na tablicy wyników było 9:6. Końcówka pierwszej części należała już do przyjezdnych, które zdołały wyrównać przed syreną oznajmiającą przerwę w meczu. Po zmianie stron kibice zgromadzeni w hali przy ul. Złotniczej przez 10 minut oglądali wyrównany pojedynek, jednak w pewnym momencie żółto-niebieskie po pięciu bramkach z rzędu odskoczyły na 19:15 i wydawało się, że to był przełomowy moment spotkania. Miedziowe chwilę później udowodniły, że nie przyjechały łatwo oddać punktów i zdobyły kolejne trzy gole. Zacięty bój o zwycięstwo zakończył się wynikiem remisowym 24:24.
KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 24:24 (10:10)