Zalogowanych: 9

Jeżów Sudecki: Dramatyczna końcówka w meczu Lotnika

Niedziela, 3 września 2017, 12:28
Aktualizacja: Wtorek, 5 września 2017, 17:29
W spotkaniu 4. kolejki klasy okręgowej, kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim obejrzeli niecodziennie widowisko. Ich ulubieńcy do 82. minuty przegrywali z Hutnikiem Pieńsk, a na minutę przed końcem regulaminowego czasu już prowadzili, jednak ten mecz przegrali...

Podopieczni Artura Milewskiego dominowali na boisku w Jeżowie Sudeckim, jednak to goście zdobyli pierwszą bramkę. W 29. minucie Kotelnicki wykończył kontrę gości najlepiej jak mógł i przez długi czas był to jedyny gol w tym spotkaniu. Dopiero w 82. minucie napór Lotnika przyniósł efekty, a autorem wyrównującego gola był Marcin Krupa. Siedem minut później radość miejscowych kibiców była jeszcze większa, bowiem na 2:1 trafił Białkowski. Ku zdumieniu wszystkich zgromadzonych zwycięzcą tego meczu byli przyjezdni! Najpierw w 90. minucie Kiełbowicz wyrównał, a w ostatniej akcji tego spotkania Wojdak dobił gospodarzy i Hutnik cieszył się z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Dzięki wygranej w Jeżowie Sudeckim ekipa z Pieńska jest na trzecim miejscu w tabeli klasy okręgowej, ze stratą dwóch punktów do lidera (Victorii Ruszów). Lotnik mając na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki zajmuje 8. lokatę.

W następnej kolejce jeżowian czeka mecz w Wojcieszycach z Woskarem Szklarska Poręba (sobota, 9.09, godz. 17:30).

Lotnik Jeżów Sudecki – Hutnik Pieńsk 2:3 (0:1)
Gole: 0:1 Kotelnicki 29', 1:1 Krupa 82', 2:1 Białkowski 89', 2:2 Kiełbowicz 90', 2:3 Wojdak 90'+2'
Lotnik: Jarosz - Białkowski, Ziomek, Piwiński, Niemirski (52' Masel), Suchanecki, Wyka, Krupa, Lis, Turczyk, Kieć (65' Kierlik).
Hutnik: Nafalski - Szal, Linka, Gwara, Kuczyk, Kotelnicki, Kurianowicz, Wojdak, Kikut, Kowal, Kiełbowicz.