Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

JELENIA GÓRA: Do PT Internautów – komentatorów

Piątek, 1 lutego 2008, 14:41
Aktualizacja: Sobota, 2 lutego 2008, 19:04
Autor: Robert Zapora, Konrad Przezdzięk
Szanowni Internauci! W związku z coraz częstszymi przypadkami naruszania dóbr osobistych i lżenia z Autorów i bohaterów tekstów zamieszczanych na portalu Jelonka.com, czujemy się w obowiązku ostrzec Was, że pierwszymi sprawami dotyczącymi wspomnianego zjawiska już zajęła się policja.

Uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z komentarzami adresowanymi bezpośrednio do Autorów oraz bohaterów, w tym szyderczymi, ironicznymi, pełnymi zawiści, które wychodzą spod „pióra” frustratów, nieuków i ludzi, którzy traktują Jelonkę.com jako swoiste pole do załatwiania swoich spraw lub do wyżycia się bez jakichkolwiek racjonalnych przesłanek.

Jednocześnie informujemy, że takie komentarze nie będą dodawane. Nie znajdzie się nawet notka o złamaniu regulaminu. Przekazujemy także Państwu, że nie oznacza to, iż nie można kierować do Autorów serwisu uwag i zapytań. Od tego jest jednak nasza poczta elektroniczna. Na wszelkie sygnały od Państwa odpowiemy. Czekamy na e-maile pod adresem: redakcja@jelonka.com

Ostrzegamy przy tym, że wszelkie posty naruszające dobra Autorów Jelonki.com będą gromadzone, a dane elektroniczne ich adresatów przekażemy policji z wnioskiem o wszczęcie postępowania na drodze karnej. Pierwsze takie wnioski już zostały sporządzone.

Prosimy Interautów o uszanowanie naszej prośby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Praca w Toyota Nowakowski Jelenia Góra!

Miejska atrakcja

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

Czytaj również

Wieże ciśnień zostają

Ogród Japoński otwarty!  

Rozpoczął się proces

Na pamiątkę d. cmentarza

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow

Tak się ptaków nie dokarmia

KPSW w trosce o przyrodę

Raport ws. koronawirusa

Straż miejska złamała prawo?