Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Derby dla biało–niebieskich

Czwartek, 27 maja 2021, 8:07
Aktualizacja: 8:08
W środowym starciu juniorów młodszych Pub Gola i Karkonoszy komplet punktów zdobyli jeleniogórzanie ze Złotniczej. Mecz rozegrano na boisku przy ul. Nowej na Czarnem.

Pub Gol nie miał łatwego zadania, bowiem na boisko przy ul. Nowej przybyłych zdecydowany lider rozgrywek III ligi okręgowej - Karkonosze Jelenia Góra, który praktycznie w każdym spotkaniu gromi rywali. Już w 3. minucie prowadzenie gościom dał Tymoteusz Wąsiewski, jednak w 24. minucie niespodziewanie miejscowi wyrównali za sprawą błędu bramkarza po strzale Eryka Marka. W 34. minucie Bartosz Kamiński wyprowadził swój zespół na ponowne prowadzenie, a przed przerwą na 1:3 podwyższył Kacper Siwek. W 52. minucie Oliwier Jonkisz strzelił gola na 1:4, a dwie minuty później było już 1:5 za sprawą trafienia Wiktora Kowalskiego. Chwilę później ponownie biało-niebiescy sprezentowali rywalom gola, którego w niecodziennych okolicznościach zdobył Dawid Hofman. W 73. minucie wynik na 2:6 ustalił Tymoteusz Wąsiewski.

Mecz rewanżowy odbędzie się w najbliższą sobotę (29.05, godz. 10:00) na bocznym boisku przy ul. Złotniczej.

Pub Gol Jelenia Góra - Karkonosze Jelenia Góra 2:6 (1:3)

PG: Jaworski - Orzelski, Wylegała, Szymków (46' Głowiński), Pietrzak (77' Linner), Marek (82' Trojakowski), Marciniak (75' Lachowicz), Hofman, B. Hamowski, Dziedzicki (43' Karpowicz), Chwieduk.
Karkonosze: Ślaz (80' Krygier) - Kania, Kamiński (75' Kraiński), Kowalski, Furman (70' Jarosz), Sztac, Siwek, Hordyniak (60' Białek), Gwaj, Jonkisz, Wąsiewski.