Zalogowanych: 26

Strzegom: Derbowy sparing na remis

Niedziela, 26 lutego 2017, 7:17
Aktualizacja: 7:25
W spotkaniu rozegranym w sobotę (25.02) na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Strzegomiu Karkonosze Jelenia Góra zremisowały z Lotnikiem Jeżów Sudecki 2:2. Biało–niebiescy już w 30 sekundzie meczu objęli prowadzenie, ale nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu do końca.

Ekipa Marka Siatraka bardzo dobrze weszła w mecz, już w 30 sekundzie na listę strzelców wpisał się Łukasz Kowalski, który został trafiony piłką wybijaną przez Turczyka i przypadkowa sytuacja uradowała jeleniogórzan - było 1:0. W pierwszej połowie więcej goli nie padło, jednak to Karkonosze były bliższe zmiany rezultatu. Po zmianie stron zespół Artura Milewskiego wyrównał za sprawą rzutu karnego egzekwowanego przez Białkowskiego (po faulu bramkarza na Niemirskim). Następnie jeżowianie mieli kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia - najpierw Wyka i Khodzamkulov nie zdołali pokonać Oskara Wieliczko, ale ta sztuka udała się w 72. minucie Leszkowi Kurzelewskiego za sprawą strzału z dystansu. W 83. minucie wyrównał Kozołubski - jako poszkodowany w polu karnym, skutecznie strzelił z rzutu karnego.

Karkonosze Jelenia Góra - Lotnik Jeżów Sudecki 2:2 (1:0)