Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Demolka w Lidze Młodziczek

Piątek, 2 marca 2018, 6:48
Aktualizacja: 6:56
W czwartkowym spotkaniu 13. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodziczek pierwszy zespół KPR MOS Jelenia Góra rozgromił Jedynkę Dzierżoniów 36:7. Dla podopiecznych Justyny Domin było to ósme zwycięstwo w tym sezonie i z dorobkiem 24 punktów zajmują 5. miejsce w tabeli.

Początek meczu pozostawiał wiele do życzenia. Oba zespoły popełniały mnóstwo błędów, czego efektem były znikome zdobycze bramkowe. Dopiero, gdy w 8. minucie Podobińska trafiła na 2:1 dla KPR-u, miejscowe rozkręciły się i na minutę przed przerwą prowadziły 17:1 (zdobyły 16 bramek z rzędu). Ostatecznie do szatni oba zespoły schodziły przy stanie 17:2, a po zmianie stron KPR kontynuował demolkę drużyny rywalek. W 40. minucie meczu było już 27:3, a ekipa gości cieszyła się z każdej zdobytej bramki. W sumie udało im się pokonać bramkarkę gospodarzy siedmiokrotnie, a młodziczki KPR MOS I pokonały drużynę z Dzierżoniowa 36:7.

KPR MOS I Jelenia Góra - UKS Jedynka Dzierżoniów 36:7 (17:2)