Jelenia Góra: Co słychać w MKS Paulinum?

Czwartek, 9 października 2008, 20:16
Aktualizacja: Piątek, 10 października 2008, 15:06
Autor: JEN
Przekazujemy ostatnie informacje z wydarzeń, w których brali udział zawodnicy Miejskiego Klubu Sportowego Paulinum oraz tych, które nastąpią.

W między wojewódzkich mistrzostwach młodzików w Skwierzynie w biegu klasycznym pierwsze miejsca zajęli: w M-12 - Maciej Nowak, M-14 - Mateusz Dzioba, w sprincie: M-14 - Mateusz Dzioba drugie miejsce, Denis Regulski - dziesiąte miejsce. Sztafeta w składzie: Krzysztof Hołub, Maciej Nowak i Mateusz Dzioba zdobyła złoto.

Adam Bogulak tuż za „pudłem”

Natomiast na czwartym miejscu zakończył rywalizację w mistrzostwach Wojska Polskiego w biegach na orientację prezes klubu MKS Paulinum Jelenia Góra - Adam Bogulak. W zawodach, które odbywały się w okolicach Zamościa startowało ponad 200 biegaczy. W kategorii M – 55, A. Bogulak walczył z ponad 20 zawodnikami. W klasyfikacji indywidualnej pod uwagę brane były zsumowane wyniki dwóch biegów klasycznych, o długości ponad 5 kilometrów każdy. A. Bogulak zawodnik po pierwszym dniu był piąty, a po drugim - drugi miejsce i to mu dało czwarte miejsce. Do brązowego medalu zabrakło mu ok. 30 sekund. W rywalizacji sztafet zespół z A. Bogulakiem w składzie zajął piąte miejsce.

XII Puchar Paulinum

W najbliższą niedzielę (12 października) MKS Paulinum zaprasza na udział w zawodach XII Pucharu Paulinum w Biegu na Orientację. Centrum Zawodów: Jelenia Góra - Jagniątków ul. Agnieszkowska. Biuro zawodów czynne od godz. 9.00 do 10.30. Start o godzinie 11 : 00