Czytających: 10688
Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Chrobry w lepszych nastrojach

Sobota, 7 marca 2020, 9:01
Na tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze Karkonoszy zanotowali kiepski wynik z jednym z głównych rywali do gry o baraże umożliwiające awans do III ligi. W piątkowym starciu w Jeleniej Górze biało–niebiescy przegrali z rezerwami Chrobrego Głogów 1:3.

Prowadzenie w meczu objęli goście, jednak jeleniogórzanie wyrównali za sprawą Kocota, która wykorzystał podanie od Czerwińskiego. Jeszcze przed przerwą głogowianie ponownie objęli prowadzenie, a w drugiej połowie ustalili wynik na 1:3. Dla Chrobrego strzelali: Piła, Antochów, M. Pawlik.

Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry II Głogów 1:3 (1:2)

Karkonosze: Fościak -Walczak, Frankiewicz, Sutor, Wawrzyniak, Bębenek, Kocot, Giziński, Siudak, Lekszycki, Czerwiński oraz Błaszkiewicz, Firlej, Staniszewski, Michałek, Gargas, Ulanowski.
Chrobry: Bołdyn - Przybylski, Mól, Pawlik M., Iwanowicz, Kobiela, Pawlik J., Kulchawy, Diduszko, Grzymisławski, Turowski, Antochów, Flis, Siudak, Staszkowian, Górski, Piła, Jóźwiak, Walner.