Jelenia Góra: Chłopcy przegrali

Niedziela, 30 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 maja 2006, 17:22
Autor: Łukasz Stawski
Młodzicy Sudetów Jelenia Góra przegrali z Czarnyni Słupsk 67:75, czyli 8 punktami. Musieliby wygrać taką różnicą, by awansować do następnej rundy rozgrywek o mistrzostwo kraju tej kategorii wiekowej (do 14 lat), bowiem w Słupsku przegrali 80:87. Niestety, tak się nie stało z przyczyn, o których niżej.

Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. Po pierwszej kwarcie było: 19:18. W drugiej (10:11) i po 20 min. gry zrobiło się: 29:29. Trzecia kwarta - najlepsza w wykonaniu gospodarzy do 25 min., kiedy prowadzili najwyżej: 40:35, zakończyła się remisem: 53:53.
Czwarta kwarta (14:22) zadecydowała o wygranej gości.

<b>Sudety:</b> Aleksander Raczek 20, Maciej Kiełbasa 18, Michał Kozak 17, Rafał Jakubowski 7, Oktawian Kubus 5, Mirosław Hajbowicz, Łukasz Marek, Jakub Ambicki i Marcin Ciereszko.