Sopot: Brązowy medal jeleniogórskich tenisistek

Poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 14:51
Aktualizacja: Wtorek, 1 września 2009, 10:35
Autor: ahawer
W dniach 12–16.08 odbyły się indywidualne Mistrzostwa Polski w Sopocie w których uczestniczyło 70 najlepszych zawodniczek z całego kraju.

Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki z Klubu Tenisowego Jelenia Góra mieszczącego się na Jeleniogórskim Zabobrzu.
W grze podwójnej Natalia Lewińska w parze z Moniką Przybył zdobyły brązowy medal. Wygrały kolejno z Karoliną Śnita /GTT Głogów/i Aleksandrą Konstencką /Poznań/ 6/2 6/2 oraz z Pauliną Hełmecką /Kraków/ i Karoliną Długosz /Zabrze/ 6/3 6/1
O wejście do finału przegrały z Adą Źórawska / Warszawa/ i Hanią Karczewską /Iława/ / 6/1 6/2

W turnieju indywidualnym Monika Przybył w ćwierćfinale przegrała z Hanną Karczewską 6/3/ 6/4, a Natalia Lewińska przegrała o wejście do ćwierćfinału z Mistrzynią Polski Angeliką Siutą z Nowego Sącza 6/1 6/2.

Dziś nasze dziewczęta powróciły z Krakowa Ogólnopolskich zawodów tenisowych z "super serii", gdzie Natalia Lewińska zajęła w grze pojedynczej trzecie miejsce,a w debla z Roksaną Łukasik pierwsze!

Gratulujemy trenerowi Januszowi Lewińskiemu oraz Prezesowi klubu Piotrowi Paczóskiemu.