Zalogowanych: 17

I-liga koszykarek: Bez niespodzianki

Niedziela, 22 stycznia 2012, 2:11
Aktualizacja: 2:12
Trzynastej porażki w rozgrywkach I–ligi doznały koszykarki BasketPro Jelenia Góra. Nasze zawodniczki w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej przegrały a wyjeździe z Domenami.pl Siemaszka 56:75.

Od początku spotkania na parkiecie przeważały rywalki, które ostatecznie wygrały wszystkie kwarty, a po 40 minutach na tablicy wyników widniał rezultat – 75:56. W spotkaniu z Domenami nie wystarczyła dobra dyspozycja Pawlukiewicz, zdobywczyni 17 „oczek” dla swojej ekipy (najlepiej punktująca w tym pojedynku). Jeleniogórzanki poniosły trzynastą porażkę w tym sezonie, za tydzień w ostatniej serii spotkań rundy zasadniczej podejmiemy rezerwy CCC Polkowice.

Domeny.pl Siemaszka – BasketPro Jelenia Góra 75:56 (22:13, 21:14, 14:13, 18:16)

Domeny: Krzywoń (14), Płazińska (13), Szołtysek (13), Hajduk (10), Pasek (5), Panek (4), Dąbkowska (4), Lelek (4), Ziętara (3), Czopor (3), Kuzio (2)

BasketPro: Pawlukiewicz (17), Kowalczyk (12), Podgajna (9), Szczęśniak (9), Krawczyszyn-Samiec (6), Kosalewicz (3), Paradowska, Prystrom, Łopatka