Uchodźcy

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 1 lipca
im. Haliny, Marcina, Mariana

Jelenia Góra: Areszt za narkotyki

Poniedziałek, 23 maja 2022, 14:11
Aktualizacja: 14:12
Autor: 112
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich i o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

19 maja około godziny 20.40 policjanci na ul. Wolności w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego kierującego pojazdem marki Ford. Mężczyzna w trakcie kontroli był bardzo nerwowy. Okazało się, że miał marihuanę i amfetaminę. Zachowanie mężczyzny wskazywało również, że kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Przyznał się, że wcześniej zażywał amfetaminę oraz palił marihuanę.

Funkcjonariusze prowadząc dalsze czynności w tej sprawie, w jego mieszkaniu zabezpieczyli tabletki ekstazy oraz kolejne porcje marihuany. Okazało się, że 38-latek w jednym z pomieszczeń w namiocie wyposażonym w urządzenia do prawidłowego wzrostu roślin uprawiał ziele konopi indyjskiej, z których następnie wytworzył znaczne ilości marihuany. Łączenie policjanci zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać blisko 77 tysięcy porcji handlowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożary suchych traw

Rozlał się olej

Ognisko w pustostanie

Czytaj również

Ścieki w Kamiennej

Sesja Rady Miejskiej z imieninami

Zarząd Powiatu z wotum zaufania i absolutorium

Zaostrza się spór o ceny ścieków

Woda wlała się do garażu

Wyczuwalny zapach dymu

Wypadek autokaru z pasażerami na Przełęczy Kowarskiej

Palił się samochód

Zadymienie w mieszkaniu