Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 16 stycznia
im. Waldemara, Włodzimierza

Jelenia Góra: Andrzejkowy Poranek Rodzinny w JCK „Muflon”

Piątek, 12 listopada 2021, 11:39
Autor: JCK Muflon
Fot. JCK Muflon
21 listopada (niedziela) o godz. 12.00 Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze-Sobieszowie serdecznie zaprasza Porankowiczów do wyjątkowej zabawy! Tak, to zabawa andrzejkowa, koniecznie trzeba się przebrać w coś, w czym czujemy się radosnym i gotowym do tańca oraz wspólnego śpiewania. Skakania też!

Polskie legendy – podpowiadamy, tak, można się przebrać za postaci z polskich baśni! A ile jeszcze niespodzianek nas czeka? Och, poznamy tajemnicę z Łysej Góry, jaką? Na razie: sza! Szykujcie stroje, dobre humory i bądźcie z nami w tę niedzielę. Koniecznie!
Nie zabraknie warsztatów artystycznych i niespodziewanych niespodzianek. Zapraszamy gorąco najmłodszych i tych trochę starszych też! Andrzejkowo, czarowsko, bajecznie – ale będzie się działo!

Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Wstęp: 30 zł/dziecko. Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Bilety dostępne na www.bilety.jck.pl oraz w sekretariacie JCK „Muflon”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

ZTA zaprasza w niedzielę

Trangresje w Muzem Karkonoskim

Młodzi Nowocześni o Polskim Ładzie

Ceny gazu dobijają przedsiębiorców

Zagrają Pospieszalscy

Bolid na niebie  

Nie żyje Zofia Trojnar

Sypią się mandaty

Posprzątał, ale byle jak

Polska prapremiera “Królowej cateringu” w Teatrze Norwida

Czarna Noc Sudecka w „Muflonie”