Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 11595
Zalogowanych: 27

Świdnica: Ambitna gra Karkonoszy nie wystarczyła, porażka w Świdnicy – fotorelacja

Niedziela, 27 lutego 2011, 20:30
Aktualizacja: Czwartek, 3 marca 2011, 1:01
To był pracowity dzień dla III–ligowego zespołu Polonii Świdnica, który najpierw wygrał z Karkonoszami Jelenia Góra 4:2, a następnie zwyciężył naszego ligowego rywala MKS Szczawno Zdrój 2:1.

W spotkaniu Polonii z Karkonoszami pierwsi na listę strzelców wpisali się biało-zieloni. Na strzał z dystansu zdecydował się Norbert Pierzga, futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z naszych zawodników i wpadła do siatki. Do przerwy mieliśmy zatem 1:0 dlaświdniczan. Po zmianie stron do wyrównania doprowadzili goście, po trafieniu Walczaka. Chwilę później rywale prowadzili już dwoma bramkami, najpierw sytuację sam na sam idealnie wykorzystał Hajłasz, a następnie Pierzga wpisał się na listę strzelców po raz drugi i było już 3:1. Jeleniogórzanie walczyli do ostatnich minut, po golu Wichowskiego mieliśmy jeszcze nadzieję na korzystny wynik, jednak skarcił nas Bielski, który ustalił końcowy rezultat na 4:2.

Polonia Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 4:2 (1:0)

Polonia: I. Pierzga, Maziarz, Bielski, Salamon, Bodnar, Borowy, Szuba, N. Pierzga, Goździejewski, Śmiałowski, Balicki oraz Hajłasz

Karkonosze: Główka, Polak, Wawrzyniak, Bijan, Rodziewicz, Wojtas, Wichowski, Gałuszka, Kotarba, Rudnicki, Krupa oraz Dubiel, Winogrodzki, Walczak, Jurkowski, Han