Raport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 maja
im. Jakuba, Judyty, Jana

Superliga: Akcja "Zajączek" na meczu KPR – Ruch

Czwartek, 3 kwietnia 2014, 13:33
Aktualizacja: 22:47
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Bliskie utrzymania w Superlidze piłkarki ręczne KPR–u zmierzą się w najbliższą sobotę z Ruchem Chorzów. Przy okazji meczu z inicjatywy zawodniczek i klubu kibica odbędzie się zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących.

Do końca trwała walka o czołową ósemkę PGNiG Superligi pomiędzy KPR-em Jelenia Góra, Ruchem Chorzów i Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Ekipa z łódzkiego wygrała rzutem na taśmę, a dwa pierwsze zespoły zmierzą się w pierwszym meczu grupy spadkowej. Decyzją ZPRP żaden z zespołów nie opuści automatycznie ligi, jedynie 11. ekipa zagra w barażu z drugą drużyną z I-ligi. Póki co ostatnie miejsce zajmuje SPR Olkusz, który traci do chorzowianek 3 punkty, a do jeleniogórzanek - 4. W rundzie zasadniczej KPR pokonał u siebie Niebieskie 42:28, a w Chorzowie przegrał 23:31. Jak będzie tym razem? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na sobotę, 5. kwietnia o godz. 16:00 w hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze.

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi przy kasach biletowych można będzie zostawić dary dla rodzin potrzebujących. Mile widziane będą zabawki, książki, zeszyty oraz artykuły spożywcze z długim terminem przydatności. Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Rozpoczął się proces

Tak się ptaków nie dokarmia

Czytaj również

Straż miejska złamała prawo?

Na pamiątkę d. cmentarza

Sprzątanie Ochotnicy

Pamięci Waldemara Wiśniewskiego

KPSW w trosce o przyrodę

Modernizacja oczyszczalni zagrożona?

Senator Mróz z apelem do posłanki Czernow