im. Filipa, Halki

Jelenia Góra: 9 goli w meczu Pub Gola

Poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 7:58
Aktualizacja: 7:59
Pub Gol Jelenia Góra pokonał Orła Wojcieszów 6:3. Mecz 3. kolejki A-klasy toczył się na trudnym terenie (po opadach deszczu), ale za to obfitował w bramki.

Gospodarze objęli prowadzenie w 5. minucie po golu Damiana Kaszuby. W 13. minucie jeden z gości (Igor Kubiak) przebywający na ławce rezerwowych Orła ujrzał dwie żółte kartki za kwestionowanie decyzji sędziów, W 17. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Augustyniak, ale w 31. minucie nadzieje na korzystny rezultat przywrócił przyjezdnym Jakub Chorągwicki. Jeszcze przed przerwą sytuację uspokoił Damian Gałek, który strzelił gola na 3:1.

Po zmianie stron wojcieszowianie znowu poderwali się do walki, bowiem w 48. minucie gola na 3:2 zdobył Kacper Wróblewski. W 57. minucie było już 4:2, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Pawlikowski. W 71. minucie emocje wróciły, bowiem gola na 4:3 zdobył Oskar Ciźla, ale w końcówce spotkania miejscowi nie pozostawili złudzeń dokładając dwa trafienia - Kaszuba i Gałek.

Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Wojcieszów 6:3 (3:1)

PG: Sender - Pawlikowski, Kaszuba, Lachowicz, K. Hamowski, Grabski, Gawroński, Gałek, Chromiński, Augustyniak, Kurzelewski.
Orzeł: Wiśniewski - Żuchowski (60' Dumicz), Załupka, Wróblewski, Nowicki (46' Skąpski), Matwiejczyk, Ciźla, Skorupa (46' Janc), Pieliński, Łuszczak, Chorągwicki (46' Korpecki).