Czytających: 9665

Karpacz: 73 gole w 60 minut!

Piątek, 27 listopada 2015, 18:48
Aktualizacja: 18:51
Kibice, którzy postanowili wczoraj (26.11) wybrać się na spotkanie ligi wojewódzkiej juniorek młodszych do Karpacza, obejrzeli 73 gole, z czego 63 było dziełem szczypiornistek drużyny KPR SMS, a 10 – Victorii Świebodzice.

Podopieczne Dilrabo Samadovej tylko przez 3 minuty dały rywalkom powalczyć jak równy z równym (na tablicy wyników było wtedy 3:2). Kolejne siedem bramek było już dziełem drużyny jeleniogórsko-karpaczańskiej (10:2), a od stanu 18:5 (18. minuta) do przerwy trafiały już tylko miejscowe. Po pierwszej połowie KPR Jelenia Góra/ SMS Karpacz prowadził z Victorią Świebodzice 31:5!

Po zmianie stron uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy wsparciu jeleniogórzanek, nie odpuszczały spotkania mając wygraną „w kieszeni”. Nieprawdopodobna seria zdobytych bramek trwała do 49. minuty, kiedy to na tablicy wyników pojawił się wynik 53:5! Tak więc, w sumie nasza ekipa zdobyła 35 goli z rzędu! Podłamane rywalki, które do Karpacza przybyły w okrojonym 8-osobowym składzie zdołały w końcówce poprawić swój bilans po stronie zdobyczy. Ostatecznie KPR pokonał Victorię 63:10 i co warto zaznaczyć – cały zespół miał okazję pograć, a żadna z dziewczyn nie zapisała na swoim koncie dwucyfrowej liczby bramek.

KPR Jelenia Góra/ SMS Karpacz – MKS Victoria Świebodzice 63:10 (31:5)